Aktuality

22
Máj
2023
Zlučovanie

Zlučovanie

Vážení obchodní partneri, radi by sme Vás informovali, že dňa 1.5.2023 prebehlo zlúčenie našej spoločnosti so spoločnosťou Mediapress Lučenec. Počet predajných bodov, ktoré prevádzkujeme v sieti TABAK PRESS sa tak zvýšil na 78. Zlučovanie prebehlo počas sviatku, aby nedošlo k obmedzeniu poskytovania služieb našim zákazníkom. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a veríme, že budeme aj naďalej Vaším kvalitným partnerom.
12
Máj
2023
Nový centrálny sklad a distribučná linka v Košiciach

Nový centrálny sklad a distribučná linka v Košiciach

V nadväznosti na úspešné prevádzkovanie distribučnej linky v centrálnom sklade spoločnosti GGT a.s. v Bratislave, bol v druhej fáze zefektívnenia procesov zriadený nový centrálny sklad aj v Košiciach, na prelome rokov 2019 a 2020 a vo februári 2020 bola do prevádzky uvedená druhá distribučná linka, ako kópia bratislavskej linky, pre zásobovanie východného regiónu, čím sa zabezpečilo pokrytie celého Slovenska. Práve distribučná linka v Košiciach zabezpečuje balenie tovaru pre naše predajné body.
3
December
2020
Distribúcia novín počas pandémie nebola ohrozená.

Distribúcia novín počas pandémie nebola ohrozená.

Tento rok je iný v mnohých ohľadoch. Pre všetkých. Väčšinu firiem zasiahli opatrenia spojené s prvou vlnou koronakrízy veľmi tvrdo, mnohí zatvárali prevádzky. Distribúcie tabakových výrobkov a tlače sa zatváranie natoľko nedotklo, avšak práve to znamenalo, že spoločnosť GGT a.s. a spoločnosť Mediaprint-Kapa prijali opatrenia, ktorými sa snažili ochrániť zdravie svojich zamestnancov. Od začiatku pandémie obe spoločnosti kládli dôraz na prísne dodržiavanie hygienických opatrení, aj nad rámec povinných. Rozhovor s generálnym riaditeľom spoločnosti GGT a.s., RNDr. Ľubomírom Bačom, nielen o zavedených opatreniach nájdete v decembrovom čísle mesačníka Forbes.